Film ślubny
Film z Twojego ślubu utrwala atmosferę chwili. Sprawimy że będziecie powracać do niego wiele razy. Nabywcom staramy się zawsze dawać perfekcję i profesjonalizm. Aktualnie filmy realizujemy na wysokiej klasy kamerach HD, oraz aparatach Canon. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby materiał był zrealizowany indywidualnie i zgodnie z życzeniem klienta.

Zobacz nasze prace poniżej.
Teledysk ślubny

Agnieszka + RafałRealizacja wesela w Dębnie, filmowanie lustrzankami wraz z kranem kamerowym na sali. Polecamy oglądanie w jakości HD.

Klip z wesela

Roksana + AdamStopMotion

Justyna + DamianPodpisując umowę na obsługę wesela Justyny i Damiana zastanawialiśmy się w jaki sposób sprostać wymaganiom stawianym przez Młodych. Pierwsza nasza produkcja stopmotion, zapraszamy do oglądania.
Ps. Lubimy wyzwania :)

Teledysk ślubny

Ania + MaksZwariowane wesele, szalona sesja ślubna, świetny kontakt z Parą Młodą i nasza ulubiona sala weselna - Cysters Mironice. Realizacja aparatami + kran kamerowy + całe auto innego sprzetu którego nazw nie potrafie powtórzyć. (Muszę zapytać Dawida co tu wpisać :D)

Klip z Wesela

Santana + DawidNiesamowite przyjęcie weselne, świetna organizacja, przepiekna Pani Młoda oraz przystojny Pan Młody. Zobaczcie sami ...

Lipdub

Ona tańczy dla mnie - Marta i MariuszPełni humoru - Marta i Mariusz poprosili nas o wykonanie "lipduba" z hitem lata 2013 - piosenką "Ona tańczy dla mnie". Świetna atmosfera podczas nagrywania, pełna dowcipów i śmiechu, a także cudownie bawiący się goście weselni, pozwolili nam na zmontowanie naprawdę rozbawiającego klipu!

Zobaczcie sami!

Facebook