O Pracowni


Pracownia Zdobnictwa Artystycznego

„STRAZZ”

Pracownia Zdobnictwa Artystycznego „STRAZZ” istnieje od 2009 r. i od tego czasu stara się zadowolić swoich klientów coraz to nowymi produktami z kryształami Swarovskiego . Po ozdobieniu ulubionego przedmiotu, będziecie Państwo posiadaczami prawdziwego dzieła sztuki.

Ramka ze zdjęciem ukochanej osoby, telefon komórkowy ,laptop, weselne kieliszki do szampana, buty, firmowe akcesoria ( pióra, notatniki, wizytowniki, pendrive, wizytówki firmy w ramce), lustro, obraz, sprzęt muzyczny (np.mikrofon) ,elementy zewnętrzne i wewnętrzne samochodu – każdy z tych przedmiotów, ozdobiony kryształami Swarovskiego podnosi go atrakcyjność, robi go eleganckim i niepowtarzalnym prezentem, pamiątką lub gadżetem.

Czasem wystarczy użyć kilku kamieni, by zdobiony przedmiot nabrał szlachetnego piękna i budził zachwyt otoczenia.

W swoich pracach wykorzystujemy tylko ORYGINALNE cyrkonie SWAROVSKIEGO, sprowadzone z Austrii.

Nasza Pracownia została stworzona dla tych, którzy cenią sobie piękno, niepowtarzalny styl i wyjątkowość. Wykonujemy zlecenia dla firm i indywidualne. Po wykonaniu pracy, otrzymacie Państwo wspaniałe dzieło sztuki, które bardzo długo będzie zachwycać Państwo i otoczenie blaskiem najbardziej znanych na całym świecie kryształów.

  KRYSZTAŁY SWAROVSKI –

                     ORYGINALNOŚĆ i PIĘKNO

Ponad 100 lat zachwycają swoim wyrafinowaniem i magicznym diamentowym blaskiem. Niepowtarzalny wygląd i piękno rzeczy zdobionych cyrkoniami Swarovskiego przyciąga wzrok i jednoczy tysiące miłośników tych pięknych kryształów na całej kuli ziemskiej.

Firma Swarovski została założona w 1891 r. przez Daniela Swarovskiego. Od tego czasu kryształy Swarovski nadal podbijają świat dzięki swojemu precyzyjnemu szlifu i unikalnemu blasku. Co więcej, te kryształy są niezbędnym atrybutem luksusu, stylu i urody , a także oznaką dobrego smaku.  Blask cyrkonii Swarovskiego przyćmiewa nawet blask diamentów.

LIDEREM ZDOBNICTWA artystycznego cyrkoniami SWAROVSKIEGO jest niewątpliwie ROSJA. Spod rąk ROSYJSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW wychodzą przedmioty posiadaniem których mogą się pochwalić RODZINY SZACHÓW ARABSKICH lub OLIGARCHÓW ROSYJSKIEGO i MIĘDZYNARODOWEGO BIZNESU, AKTORÓW I ARTYSTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA

Prawdziwe dzieła sztuki,wykonane przy użyciu nie tylko kryształów SWAROVSKIEGO, ale i szlachetnych kamieni, obudowy do telefonów ze złota i platyny, odręczny malunek, precyzyjne grawerowanie w parze ze zdobieniem kryształami SWAROVSKIEGO to wszystko zaprezentujemy na tej stronie